Fundacja ICAD

śląskie - Polska
  • Niezweryfikowana
Informacja o Fundacja ICAD

Fundacja ICAD, to istniejąca od 2013 r. niezależna organizacja non-profit, której powstaniu przyświecała idea wspierania różnych grup społecznych będących w potrzebie, udzielania pomocy humanitarnej oraz wspomagania działań rozwojowych wszędzie tam, gdzie konflikty, klęski, niesprawiedliwość czy ubóstwo utrudniły społeczeństwu rozwój, uniemożliwiły normalne funkcjonowanie i stanowiły zagrożenie życia. Swoje cele realizujemy poprzez wdrażanie projektów rozwojowych, współpracę z podmiotami o podobnym kierunku działań, pomoc doraźną oraz konsultacje i szkolenia. Od 2013 r. współpracujemy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej, angażując się w działania rozwojowe w Gruzji. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy sektora pomocy rozwojowej, którzy koordynowali wiele projektów rozwojowych w różnych regionach świata, zarówno dla polskich, jak i zagranicznych oraz międzynarodowych organizacji.

Nazwa firmy:
Fundacja ICAD
Siedziba dla celów podatkowych:
Daszynskiego
Miejscowość: